PRO-CONSULT AS

Håvar Ådalen
DAGLIG LEDER / SALG BYGG & KONSTRUKSJONSTEKNIKK

+47 990 95 238

havar@pro-consult.as

Tarjei Leisterud Olsen
Prosjektleder

+47 949 70 454

tarjei@pro-consult.as

Alexander Tombre
Avdelingsleder - BIM

+47 988 46 409

alexander@pro-consult.as

Edin Weel Mahmutcehajic
FAGLIG LEDER - SIVILINGENIØR - BYGG & KONSTRUKSJONSTEKNIKK

+47 916 87 888

edin@pro-consult.as

Ole Bjerk
SIVILINGENIØR - BYGG & KONSTRUKSJONSTEKNIKK

+47 970 47 889

ole@pro-consult.as

Petter Gjøen
AVDELINGSLEDER - BYGG & KONSTRUKSJONSTEKNIKK

+47 470 51 448

petter@pro-consult.as

Eirik Kronstad
INGENIØR - BYGG & KONSTRUKSJONSTEKNIKK

+47 402 80 503

eirik@pro-consult.as

Ørjan Larsen
INGENIØR - BYGG & KONSTRUKSJONSTEKNIKK

+47 928 50 141

orjan@pro-consult.as

Nino Abdicevic
INGENIØR - BYGG & KONSTRUKSJONSTEKNIKK

+47 416 73 964

nino@pro-consult.as

Stian Berg Langgård
BIM KOORDINATOR / TEKNIKER

+47 975 37 925

stian@pro-consult.as

Benjamin Tombre
BIM-TEKNIKER

+47 980 46 727

benjamin.tombre@pro-consult.as

Magnus Strand
MARKEDSFØRING

+47 954 46 110

magnus@pro-consult.as

Tirill Marie Leisterud
ADMINISTRASJON & MARKEDSFØRING

+47 926 50 916

tirill@pro-consult.as

PRO-CONSULT INNLANDET AS

Roger Johannessen
DAGLIG LEDER / INGENIØR - BYGG & KONSTRUKSJONSTEKNIKK

+47 951 72 207

roger@pro-consult.as

Pål Øverland
INGENIØR - BYGG & KONSTRUKSJONSTEKNIKK

+47 916 41 798

paal@pro-consult.as

Ole Christian Bovolden
SENIORINGENIØR – FAGANSVARLIG RIB

+47 934 80 822

ole.christian@pro-consult.as

Flemming Evensen
INGENIØR - BYGG & KONSTRUKSJONSTEKNIKK

+47 938 24 895

flemming@pro-consult.as

Lars Ole Hortemo
SIVILINGENIØR - BYGG OG KONSTRUKSJONSTEKNIKK

+47 994 17 185

lars.ole@pro-consult.as

Simon Tombre
INGENIØR - BYGG & KONSTRUKSJONSTEKNIKK

+47 406 10 760

simon@pro-consult.as

Jonathan Bekkevold
TEKNISK TEGNER

+47 977 91 502

jonathan@pro-consult.as

Eirik Olastuen
INGENIØR - BYGG & KONSTRUKSJONSTEKNIKK

+47 930 03 728

eirik.olastuen@pro-consult.as

Sveinung Sagvik
INGENIØR - BYGG & KONSTRUKSJONSTEKNIKK

+47 959 42 444

sveinung@pro-consult.as

Lurer du på noe?

Kontakt oss gjerne for en uforpliktende prat om hvordan din bedrift kan spare tid og penger. Bruk skjemaet her på siden, eller kontakt oss på telefon eller send oss en epost.